Zpět na úvodní stranu

Kalendář Trolejbusy v Plzni 2024

I pro rok 2024 přicházíme s nabídkou nástěnného kalendáře s trolejbusovou tematikou.

Prostřednictvím třinácti snímků jsme se tentokrát zaměřili na různé zajímavosti související s druhým největším a v současnosti vůbec nejstarším souvisle fungujícím trolejbusovým provozem v České republice. Plzeň bude v nadcházejícím roce s provozem trolejbusů neodmyslitelně spjatá už 83 let, navzdory tomu se zelení společníci v ulicích města do důchodu nechystají – naopak, pracuje se na dalším rozvoji tohoto způsobu dopravy.

Kalendář nabízíme ve formátu A3 za cenu 259 Kč. Získat jej můžete následovně:

  • Objednávkou elektronicky na emailu plzensketrolejbusy@email.cz a následně osobním předáním kalendáře v Plzni. Dále je možné za příplatek (obvykle 100–150 Kč v závislosti na způsobu platby a přepravy) doručení s využitím Zásilkovny, případně jiného dopravce. Kalendáře je možné případně zaslat i do zahraničí (Calendars can also be sent abroad).

    Objednávky na kalendáře přijímáme do 15. listopadu 2023.

  • Pořízením kalendář osobně v Plzni v expozici historických vozidel MHD v rámci veletrhu ITEP – ve dnech 21. až 23. září 2023 v TJ Lokomotiva Plzeň (Úslavská 75). Ve čtvrtek a pátek je možné kalendář zakoupit mezi 10. a 18. hodinou, v sobotu 23.9. pak mezi 10. a 17. hodinou.
  • Pořízením kalendáře osobně v Muzeu dopravy ve Strašicích – pro veřejnost bude v letošním roce zpřístupněno o víkendu 7. a 8. října a v případě příznivého počasí též 28. října 2023.
Kalendář Trolejbusy v Plzni 2024

Calendar Trolleybuses in Pilsen 2024

Spend the year 2024 with Trolleybuses in Pilsen. As in previous years, we are offering a wall calendar with a trolleybuses. Through thirteen pictures, we have focused on various interesting facts related to the second largest and currently the oldest continuously operating trolleybus operation in the Czech Republic. In the upcoming year, Pilsen will have been inherently linked with trolleybus operation for 83 years. Despite its the green companions in the city streets are not going to retire - on the contrary, there are plans on further development of this mode of transport.

The calendar is available in A3 format for the price of 259 CZK. You can get it by ordering at plzensketrolejbusy@email.cz. For an additional fee, calendars can also be sent abroad (the price depends on the method of payment, transport and destination). Orders for calendars are accepted until November 15, 2023.